DİKKAT DİKKAT !..

RİPPLE

LİTECOİN

DASH

28 Aralık 2017 Perşembe

Musluk Siteleri nedir? Musluk Sitelerle Bitcoin Kazanma

Bitcoin kazanma Sitesi


İngilizce adıyla "Faucet", Türkçesiyle "Musluk" siteleri bedava Bitcoin ya da altcoin dağıtan sitelerdir. Amaç dağıtılan bitcoinler ile siteye yüksek oranda ziyaretçi çekmek ve sitede yayınlanan reklamlar ile kar elde etmektir.

Sistem bu şekilde işler, site sahibi ya da sahipleri gelen ziyaretçilerine bedava Bitcoin dağıtır. Ziyaretçiler de bedava bitcoinleri kapmak için siteye akın eder. Bu sayede hem site sahibi para kazanır hem de ziyaretçiler para kazanır. Site sahinin reklam geliri dağıtılan bitcoin ya da altcoinlerden yüksek ise site kar elde etmiş olur.

Musluk sitelerinin ziyaretçilerine ödemiş olduğu bitcoin miktarı genellikle düşük olsa da özel kampanya ya da piyango gibi uygulamalarla kazandırılan miktar yükseltilebilir. Yine de bu sitelerde amaç atasözümüzde dendiği gibi damlaya damlaya göl olmasıdır. Zaten Musluk sitelerinin "Musluk" adı da buradan gelmektedir. Faucet siteleri bir tane ana havuz siteye bağlıdır. Akan musluklar bu havuzda birikir. Biriken parayı kullanıcı cüzdanına aktarır.

İnternet ortamında belli başlı havuz siteleri varken binlerce musluk sitesi vardır. Bu musluk siteleri o kadar çoktur ki tamamını birer kez ziyaret etmeye çalışmak haftalarca sürebilir. Bu nedenle bu sitede sadece çok kazandıran musluk siteleri sizlere tanıtılacaktır. Tecrübesiz biri tarafından açılan bolca bitcoin dağıtan sitelerin geleceği olmadığı gibi tecrübeli kişiler tarafından incelenmemiş sitelerden kazanç elde etmek de mümkün değildir. Bu nedenle pinti olan musluklar kazanır bol keseden bitcoin veren siteler kısa zaman içerisinde kapanabilmektedir. Kısık pinti muslukların da kapandığı görülebilmektedir. Bunun nedeni ise sitenin yeterli derecede kitleye ulaşamamasıdır.

Burada inceleyip, kazandığımız Bitcoin kazanabileceğiniz Musluk Sitelerini de listeleyip, ödeme alma kanıtlarıyla birlikte en çok kazandıran muslukları sizinle paylaşacağız.

FREEBITCO.IN İLE BEDAVA BİTCOİN KAZANMAK İÇİN TIKLA

ARKADAŞLARINLA PAYLAŞ:

Bedava Bitcoin Kazanma Sitesi

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

 
Copyright © 2016 KriptoparaX.com | En çok Kazandıran Kripto Paralar
Bir Domain Ajansı yapımıdır.